Susitikimas pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti

2020 m. spalio 5 d. saulėtą popietę Dainų progimnazijos mokytoja Inga Garlauskienė su veislyno „Perkūno sargas“ Border Kolių veislės kalyte Flame svečiavosi pas „Boružėlių“ grupės ugdytinius paminėti pasaulinę gyvūnų globos dieną ir pravesti  edukacinę veiklą apie gyvūnų priežiūrą, mitybą, atsakomybę už juos. Vyko pokalbis – diskusija apie vaikų turimus gyvūnus namuose, jų priežiūrą. Kalytė  dėmesingai klausė vaikučių pasakojimų ir atsakymų į jiems pateiktus klausimus apie gyvūnus. Kiekvieną teisingą vaikų atsakymą Flame įskaitė mesdama kamuoliuką į mini krepšį, žaidė su vaikais gaudydama jų mėtomą kamuoliuką į orą. Ugdytiniai turėjo galimybę pasidžiaugti, paglostyti ir pažaisti su šuniuku. Vaikai įgijo daugiau žinių apie mažuosius mūsų draugus. Diena buvo pilna vaikiško šurmulio. Susitikimo  tikslas – sukurti emociškai palankią aplinką, pristatyti šunis kaip socialius, protingus gyvūnus, įdomiai ir smagiai praleisti laiką su jais.

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“