STEAM velykinė savaitė „Kiškučių“ grupėjė

Priešvelykinė savaitė „Kiškučių“ grupės vaikams buvo kupina įspūdžių ir pasiruošimo Šv. Velykų šventei. Visą savaitę vaikai kūrė, bandė, eksperimentavo su spalvomis, lygino ir tyrinėjo. Prieš kiaušinių marginimą vaikai atliko daug paruošiamųjų darbų. Ypatingai jiems patiko  kurti “stebuklingą kiaušinį”. Vaikai išsirūšiavo sudžiovintą gamtinę medžiagą ir, uoslės bei lytėjimo pagalba, išsiaiškino, kokie tai augalai, o tada juos dėliojo kiaušinių formeles, pagal savo norus ir fantazijas, dėliojo visa tai. Užpylus vandeniu ir sušaldžius, išėjo nuostabus vaizdas. Vėliau auklėtoja vaikams pagamino įvairiaspalvių dažų, o virtus  kiaušinius įvyniojo į popierinių rankšluosčių skiautes. Vaikai tais dažais suliejo apvyniotus kiaušinius, eksperimentavo spalvomis. Palaukę keletą minučių ir išvynioję, grožėjosi įvairiaspalviais margučiais. Kiekvienas margutis gavosi vis kitoks: nenuspėjamas ir nepakartojamas. Na, o lauke visi drauge konstravome vieną didelį bendrą kiaušinį iš gamtinės medžiagos. Per šias STEAM veiklas vaikai patobulino aplinkos pažinimo, skaičiavimo, matavimo, tyrinėjimo, problemų sprendimo, kūrybiškumo bei mokėjimo mokytis pasiekimų sritis o kartu patyrė daug džiugių emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems