STEAM veikla „Velykų įdomybės“

„Boružėlės“ grupės ugdytiniai susipažino su Šv. Velykų švente, jos papročiais. Peržiūrėjo ir paklausė auklėtojos sukurtą Story Jumper (elektroninę knygelę) „Velykų įdomybės“. Atsakė į užduotus klausimus, paklausė eilėraštuko ir dainelės apie Šv. Velykas. Lygino pagal dydį ir svorį vištos, putpelės ir stručio kiaušinius. Vaikai nusprendė, kad kuo didesnis gyvūnas, tuo didesnis kiaušinis, ir kuo didesnis kiaušinis, tuo jis sunkesnis.  Atliko eksperimentą: į vienkartines stiklines įdėjo žalius kiaušinius ir paliko 48 val. Po dviejų parų stebėjo kas atsitiko. Išvada: actas sugriaužė lukštą. Kiaušinis tapo, kaip guminis.
Į dvi vienkartines stiklines pripylėme vandens, o į vieną stiklinę įbėrėme druskos, tada įdėjome po kiaušinį.Vaikai pastebėjo, kad sūriame vandenyje kiaušinis neskęsta, o gėlame- skęsta.
Neįprastais ir naujais dažymo būdais vaikai margino kiaušinius. Džiaugėsi galutiniu rezultatu. Ugdytiniai įgijo žinių, o nauja  patirtis ir atradimo džiaugsmas suteikė daug teigiamų emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems