STEAM VEIKLA „VANDUO – GYVYBĖS ŠALTINIS“

Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.  „ Kiškučių“ grupės pedagogė Dovilė, pakvietė vaikus į STEAM veiklą   „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Veiklos  metu vaikai susipažino su vandeniu, kuo yra jis naudingas žmogui ir gamtai, atliko įvairias užduotėles – informacinių technologijų pagalba pirmiausiai žiūrėjo filmuką apie vandenį, klausėsi pasakojimo   „Ką papasakojo lašiukas“, bei skaičiavo lašelius. Vandens lašelis vaikams yra stebuklingas – numalšina troškulį, bei palaisto augalėlį. Veiklos pabaigoje vaikai turėjo galimybę paragauti vandenį, skirtingų skonių (saldus, rūgštus bei sūrus). Auklėtoja paskatino vaikus nepamiršti gerti vandens, nes tai yra pagrindinė žmogaus kūno sudedamoji dalis, jis yra būtinas organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti.