STEAM veikla „Spalvų paieškos gamtoje“

Saulėtą ir karštą birželio 17-ą dieną su „Meškučių“ ir „Boružiukų“ grupės vaikais nusprendėme ieškoti spalvų gamtoje. Ne tik ieškojome, bet ir klasifikavome į atskiras kolonas. Pagal gautus rezultatus padarėme išvadą, kad darželio teritorijoje galima rasti ne visas mums jau iki šiol žinomas spalvas. Nerastų spalvų bandėme nusipiešti patys su kreidelėmis ant asfalto. Skaičiavome ir lyginome, kokių spalvų, surastų ar nupieštų daugiau, mažiau. Aiškinomės, kodėl? Nutarėme, kad kitose aplinkose (namuose, soduose…) jų yra daugiau.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems