STEAM veikla „Snaigė“

Krenta snaigės pamažu – pažiūrėkit, kaip gražu!

„Kiškučių“ grupės ugdytiniai nebesulaukę krentančių snaigių patys paveikslėliuose jas apžiūrėjo  ir sugalvojo pasigaminti po tokią snaigę, kuri grupės temperatūroje  – neištirps. Skambant ramiai atsipalaiduojančiai muzikai, kibo į darbus. Tai buvo nauja patirtis kuriant snaigę su druska. Lipalu popieriaus lape nupiešėme snaigę, ją gausiai apibarstėme druska. Akvarele spalvinome gautą snaigę. Šis kūrybinis darbas labai nustebino vaikus, nes snaigė „dažėsi pati“. Kūrybiškai veikdami vaikai išbandė naują meninės raiškos būdą, lavino smulkiąją motoriką, įvardijo naudojamas spalvas, sužinojo druskos savybes. Ugdytiniai atsipalaidavo, džiaugėsi kūrybos procesu.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems