STEAM veikla ,,Pagrandukas“

,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai šią savaitę STEAM veikloje klausėsi pasakos ,,Pagrandukas“, susipažino su pagrindiniais herojais. Išsiaiškino, kas yra pagrandukas, kokia jo reikšmė. Ugdėsi pagarbą duonai, prisimindami patarlę ,,Duona už auksą brangesnė“. Mažieji kūrėjai atliko kūrybinę užduotį, ruošdami tešlą iš druskos, miltų ir vandens. Maišė ir formavo mažus kepaliukus – pagrandukus. Veiklos pabaigoje žiūrėjome animacinį filmuką. Smagu, jog vaikai buvo susidomėję, kupini teigiamų emocijų!

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems