STEAM veikla pagal pasaką „Jaučio trobelė“

„Kiškučių“ grupės vaikai kartu su savo auklėtoja Dovile visą savaitę, nuo lapkričio 22 iki 26 dienos, skaitė ir analizavo pasaką „Jaučio trobelė“. Pasitelkę fantaziją, taikydami STEAM metodikos elementus, vaikai konstravo, modeliavo, skaičiavo, lygino, darė gyvūnų anspaudus ant smėlio bei išmėgino informacines technologijas. Taip vaikai ugdomąją medžiagą įsisavina daug lengviau, nes yra sudaromos tinkamos sąlygos, veiklos vyksta smagiai ir įtaigiai,  pasitelkiant pačių vaikų sugalvotas įvairias žaidybines situacijas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems