STEAM veikla „Mano gimtasis miestas“

„Ežiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo STEAM veikloje  „Mano gimtasis miestas“. Veiklos metu ugdytiniai įtvirtino  įgytas žinias apie Šiaulius, savo gimtąjį miestą. Išbandė įvairias ugdomąsias priemones: išmaniąją Bitutę, plančetes, magnetines rašymo lentas. Veiklos metu ugdytiniai su išmaniaja Bitute (robotuku)  „aplankė“ žymias Šiaulių miesto vietas. Atliko meninį kūrybinį darbelį „Lapė“. Plančetėse bandė dėlioti Lietuvos žemėlapį ir prisiminti kur randasi Šiauliai. Veiklos pabaigoje aptarėme kas labiausiai patiko ir kartu pakartojome visas žymias miesto vietas bei jų pavadinimus. Veikla praėjo sklandžiai, ugdytiniai noriai ėmėsi veiklos, nes jos metu buvo panaudotos išmaniosios technologijos.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems