STEAM veikla „Mano gimtasis miestas“

„Ežiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo STEAM veikloje  „Mano gimtasis miestas“. Veiklos metu ugdytiniai įtvirtino  įgytas žinias apie Šiaulius, savo gimtąjį miestą. Išbandė įvairias ugdomąsias priemones: išmaniąją Bitutę, plančetes, magnetines rašymo lentas. Veiklos metu ugdytiniai su išmaniaja Bitute (robotuku)  „aplankė“ žymias Šiaulių miesto vietas. Atliko meninį kūrybinį darbelį „Lapė“. Plančetėse bandė dėlioti Lietuvos žemėlapį ir prisiminti kur randasi Šiauliai. Veiklos pabaigoje aptarėme kas labiausiai patiko ir kartu pakartojome visas žymias miesto vietas bei jų pavadinimus. Veikla praėjo sklandžiai, ugdytiniai noriai ėmėsi veiklos, nes jos metu buvo panaudotos išmaniosios technologijos.