STEAM veikla „Labas sraige!“.

Žu žu žu, pamažu, vis pirmyn pirmyn judu.
Užsimetus ant pečių, savo namą aš nešu.
„Boružėlės“ grupėje svečiavosi sraigės: didelės ir mažos. STEAM veiklų metu vaikai pro padidinamąjį stiklą apžiūrėjo sraigės išvaizdą ir sužinojo, kad ji turi du čiuptuvus ir koją. Vaikai pastebėjo, kad sraigė juda šliauždama. Mažieji tyrinėtojai įvardino sraiges pagal dydį, išmatavo jų ilgį, bandė suskaičiuoti kiek jų iš viso yra. Klausėsi įvairių pasakojimų apie sraiges, mokėsi eilėraštuką. Susipažinę su sraigių išvaizda ugdytiniai lipdė sraiges iš plastilino. Daug gerų emocijų ugdytiniams suteikė sraigių tyrinėjimas. Pati įdomiausia ir daugiausiai ovacijų sulaukusi veikla – sraigių lenktynių stebėjimas. Po visų tyrinėjimų sraiges grąžinome į gamtą.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems