STEAM veikla „Konservuojam rudenį“

„Kiškučių“ grupės vaikai taikydami STEAM idėjas, stebėjo rudenėjančios gamtos požymius, skaičiavo, lygino, tyrinėjo įvairią gamtinę medžiagą: kankorėžius, įvairių medžių lapus, gėlių žiedus, pušų šakeles. Vėliau visi drauge nusprendė užkonservuoti rudenį. Patirdami džiugų emocijų, diskutuodami vaikai dėjo į stiklainius pasirinktą medžiagą ir užsuko dangtelius. Įdomi, nekasdieniška, žaisminga patirtinė veikla vaikams sėkmingai pavyko. Veiklos metu buvo ugdomos ne tik aplinkos pažinimo, skaičiavimo, tyrinėjimo sritys, bet ir ugdoma sakytinė bei meninė raiška, vaikų iniciatyvumas ir atkaklumas, mokėjimas spręsti problemas, bei aptariamos bendradarbiavimo su bendraamžiais situacijos.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems