STEAM veikla „Kas gyvena pievoje“

„Žuvyčių” ir „Peliukų” gr. vaikai džiaugėsi vasara atlikdami veiklas gamtoje. Ugdytiniai puošė vabaliukus iš gamtoje randamų žiedelių, akmenukų, lapelių, šakelių ir pan. Jie pasijuto lyg paveikslų kūrėjais, dėliodami iš  kieme rastų augalų. Mažyliai  vardino augalų pavadinimus, siekiant pažinimo, juos uostė, tyrinėjo, lygino. Kiekvienas džiaugėsi ir gėrėjosi atliktu darbu, bandė pievoje ieškoti pavaizduotų gyventojų. Vaikams pasisekė pamatyti vabalą, skruzdėles. Mūsų veikla susidomėjo ir „Gėlyčių“ grupės ugdytiniai, jie taip pat prisijungė prie paveikslėlių puošimo.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems