STEAM veikla „Gėlyčių“ grupėje

Grupės vaikai su auklėtoja Toma stebėjo, kaip kinta sniego būsena jam esant šiltoje patalpoje – sniegas virsta vandeniu. Per padidinimo stiklus stebėjome, kaip atrodo sniego kristalai ir kaip atrodo ištirpęs sniegas. Ugdytiniai pastebėjo, kad sniegas yra labai nešvarus, pilnas mikrobų. Vėliau vaikai žiūrėjo filmuką „Kas yra pūga?“, aptarė jį. Susipažino su nauju piešimo prietaisu ir piešimo technika, kuri padėjo vaikams nupiešti pūgą. Veiklą užbaigė darbelis „Pūga butelyje“. Vaikai į buteliukus bėrė karoliukus, blizgučius, bei pylė mėlyną vandenį. Purtydami buteliukus iš blizgučių išgavo pūgos efektą. Patyriminėje veikloje vaikai lavino gamtos pažinimo, meninius gebėjimus, sakytinę kalbą, smulkiąją motoriką.