STEAM veikla „Gėlyčių“ grupėje

Grupės „Gėlytės“  ugdytiniai prisirinkę spalvingų medžių lapų susirinko STEAM centre. Pirmiausiai vaikai samprotavo, kodėl krenta medžių lapai. Vėliau, išsirinkę savo mėgstamiausią lapą,  tyrinėjo ir bandė prisiminti pavadinimą, darė jų antspaudus ant modelino ir juos tyrinėjo. Veiklą užbaigė meniniu darbeliu „Lapų mozaika“. Linksmai , emocingai eksperimentuodami vaikai įtvirtino žinias apie medžius, prisiminė  medžių ir spalvų  pavadinimus, lavino pastabumą, smulkiąją motoriką.

 

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems