STEAM veikla „Mano kūnas“ „Ežiukų“ ir „Nykštukų“ grupėse

Užsiėmimų tikslas buvo supažindinti vaikus su įvairiomis kūno dalimis ir jų funkcijomis, o taip pat skatinti fizinį aktyvumą, kūrybiškumą, aplinkos pažinimą. Vaikai klijavo įvairias žmogaus kūno dalis: ausis, akis, nosį, lūpas, aptarinėjo kam kokia dalis skirta. Stebėjo skirtumus akių, plaukų spalvos, ūgio ir pan. Skaičiavo, kiek kūno dalių turime po dvi ir kiek – po vieną. Vienas iš svarbiausių veiksnių įtakojančių mūsų sveikatą – fizinis aktyvumas. Vaikai sužinojo, kad mūsų kūnui gyvybiškai svarbus judesys, po praktinės ir teorinės dalies jie darė mankštą, skirtą visoms kūno dalims.  Veiklos metu sužinojo iš kur atsiranda šešėlis, kaip tai vyksta, išsiaiškino ar visada jis matomas. Po to vaikai piešė draugo šešėlį, bandė išmatuoti matomas kūno dalis. Ši veikla skatino vaikus domėtis ir tyrinėti savo kūną. Jiems buvo labai įdomu atrasti vienas kito išvaizdos skirtumus. Mažyliai suprato kodėl turėdami tas pačias kūno dalis žmonės yra skirtingi. Veiklos metu netrūko emocijų ir  atradimo džiugesio.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems