Steam veikla „Eglutė kitaip”

Visą gruodžio mėnesį Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pupų pėdas” buvo jaučiamas prieššventinis šurmulys. „Kiškučių” grupė taip pat prisidėjo prie šio šurmulio – savo grupėje organizavo Steam veiklas „Eglutė kitaip”. Veiklų tikslas – pagaminti kalėdines eglutes naudojant gamtines medžiagas bei antrines žaliavas ir jomis papuošti ne tik savo grupę, bet ir namų aplinką. Gaminant eglutes buvo panaudoti pačių vaikų surinkti konkorėžiai, bei spalvoti įvairūs kamšteliai. Steam dirbtuvių įkūrimo idėja leidžia suprasti, kad gebant kūrybiškai dirbti, nereikia didelių erdvių ar investicijų. Tokiose veiklose vaikai jaučiasi laisvi, kūrybiški, smalsūs ir laimingi.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems