STEAM veikla „Atrask skirtumą“

„Drugelių“ grupės vaikai iš popieriaus išlankstė  lėktuvėlius ir papuošė juos įvairiais ornamentais. Vaikai sustoja po du prie starto. Po komandos“skrisk“,  kiekvienas vaikas skraidino lėktuvėlį po du kartus. Vieną kartą be sąvaržėlės, kitą kartą – su prisegta sąvaržėle. Lėktuvėlių nuskristą atstumą matavo žingsniais ir pėdomis. Rezultatus auklėtoja užrašė į bendrą duomenų lentelę. Vaikai išsiaiškino, kurie lėktuvėliai skrido toliau. Išvada – toliau skrenda lėktuvėlis su sąvaržėle. Smagi patyriminė veikla suteikė vaikams ir žinių ir teigiamų emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems