STEAM veikla ,,Ančiukų“ grupėje ,, Drugeliai pievoje“

Atlikdami veiklą vaikai susipažino su drugelių gyvenimo ciklu bei formavo savyje suvokimą apie gyvosios gamtos kaitą. Ieškojo atsakymų į klausimus: kaip gimsta drugeliai, kaip jie atrodo, kokios jų spalvos. Visa tai išsiaiškinę ir pažiūrėję filmuką apie drugelio gyvenimo ciklą, piešė ,,Drugelius pievoje“, po to jų ieškojo kieme, puošė ant šaligatvio plytelių nupiešto drugelio sparnus pievoje rastomis gėlytėmis, skaičiavo kiek gėlyčių tilpo ant drugelio sparnų. Vykdoma veikla vaikams suteikė ne tik naujų žinių, bet ir skatino aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti, o taip pat motyvavo atidžiau tyrinėti aplinką.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems