STEAM savaitė „Žalioji palangė“

Pavasaris – gamtos pabudimo, garsų, spalvų ir linksmybės bei pavasarinių darbų metas. Kiekvienas su nekantrumu laukiame pasirodant pirmųjų pavasario ženklų – gležnų daigelių, besistiebiančių į saulę. Pavasarinė nuotaika atkeliavo ir į „Kiškučių“ grupę. Vaikai  bėrė žemę į vazonėlius ir sėjo įvairių prieskoninių žolelių sėklas, žirnius, pupas, salotas, agurkus, sodino svogūnų daigelius. Mažieji sužinojo, kad augalams reikia drėgmės, todėl pasodinę juos palaistė. Stebėdami, tyrinėdami jų dygimą ir augimą vaikai sužinojo, kad augalai pasėti ir pasodinti vienu metu, sudygsta ir auga skirtingai, augdami linksta į šviesos pusę, nepalaistyti vysta. Dabar vaikai juos prižiūri, laisto ir kiekvieną rytą bėga pažiūrėti kiek daigelių išdygo ir kaip jiems sekasi augti. Vienus  svogūnus pamerkėme į vandenį, o kitus – pasodinome į žemę jau prieš tris savaites. Vaikai juos prižiūrėjo, laistė, stebėjo, kaip auga svogūnų žali laiškai, juos matavo su liniuote,  o dabar jau ragauja, skanauja pusryčių metu. Salotos taip pat buvo daug skanesnės, nes pačių  prižiūrėtos ir užaugintos. Vaikai domisi augalais, jų augimo ir vystymosi sąlygomis, noriai dalyvauja augalų priežiūros procese ir su nekantrumu laukia pirmųjų daigelių.  Tokios veiklos tik  padeda ugdyti vaikų atsakomybę, pareigos jausmą, meilę gamtai.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems