STEAM centre -Dainų progimnazijos priešmokyklinukai

Kovo 6 d. lopšelio-darželio STEAM centre lankėsi Dainų progimnazijos priešmokyklinukų grupė. Darželio mokytoja Toma jiems vedė STEAM veiklą „Ateities inžinerija. Svajonių tiltai“. Mažieji atradėjai šiose veiklose sužinojo apie tiltų rūšis ir konstrukcijas. Plančetės pagalba ieškojo tiltų paveikslėlių virtualioje erdvėje. Iš įvairaus dydžio popieriaus juostelių konstravo tiltus. Vėliau išbandė tiltų tvirtumą. Atliko   užduotis  su Cubroid programavimo kubais. Vaikai konstravo kubus ir tiltus, per kuriuos galėtų transporto priemonės pravažiuoti. Mokytoja veiklos metu suteikė ugdytiniams žinių apie tiltus, skatino ugdytinius bendrauti, bendradarbiauti bei suteikė galimybę patirti atradimo džiaugsmą ir pasitenkinimą veikla. Veiklos apibendrinimo metu visi vaikai teigė, kad įdomiausia veiklos dalis buvo su programavimo kubais Cubroid.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems