STEAM centras sulaukė svečių

Spalio 7 d. lopšelio-darželio STEAM centre svečiavosi pedagogės iš  lopšelių darželių „Eglutė“, „Rugiagėlė“, „Dainelė“, „Žiogelis“, „Voveraitė“, „Trys nykštukai“. Direktorė Dalia pristatė STEAM centrą, o priemones išbandė pačios pedagogės. Susitikimo pradžioje kolegės išsprendė šaradą ir sužinojo užduotį, kurią turėjo atlikti su pasirinktomis STEAM  priemonėmis. Pavaduotoja Indra  pristatė STEAM programą „Nuo paprasto iki sudėtingo. Keliauju su STEAM“ ir pasiūlė prisijungti prie šios programos įgyvendinimo. Netrūko kolegiškų pastebėjimų, pasidalijimo patirtimis ir  bendravimo džiaugsmo. Kolegės maloniai sutiko prisijungti dalyvaujant STEAM programos įgyvendinime.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems