STEAM centrą aplankė lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai

STEAM centras sulaukė svečių: linksmų, smalsių, draugiškų penkiamečių vaikų iš lopšelio-darželio „Žiogelis“. Direktorė Dalia supažindino vaikus su STEAM centru, papasakojo, ką čia veikia vaikučiai kiekvieną dieną. Lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniams labai patiko mikroskopai, magnetinės lentelės, vaikai svėrė, matavo, konstravo, rašė lentoje… Grupės auklėtoja Rasa ir padėjėja Jūratė dėkojo už galimybę lankytis STEAM centre, už vaikų tiriamosios veiklos plėtojimą, už vaikams suteiktas teigiamas emocijas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems