Sporto žaidynės

2021 m. gegužės 31 d. mūsų darželyje jau ketvirtus metus vyksta Respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo šventė, kurios iniciatoriai ir organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Renginio organizatorės ikimokyklinio ugdymo pedagogės Agnė Dovalgaitė-Trumpelė ir Loreta Racevičienė pakvietė grupių „Drugeliai“, „Ežiukai“ ir „Nykštukai“ ugdytinius rungtyniauti smagiose estafetėse darželio krepšinio aikštelėje. Skambant Lietuvos mažųjų žaidynių himnui renginys prasidėjo šokiu. Vaikai savo vikrumą, ištvermę, atkaklumą, draugiškumą demonstravo įvairiose estafetėse, sportinėse rungtyse. Šventės pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą.