Sportinė pramoga ,,Linksmasis obuoliukas“

,,Žuvyčių“ grupės ugdytiniai aplankė ,,Peliukų“ grupės vaikučius. Susitiko du draugai – Raudonasis ir Geltonasis obuoliukai, o susitikę nusprendė pažaisti: pabėrė spalvotus kamuoliukus, kuriuos mažyliai  rūšiavo pagal spalvas (geltoną ir raudoną). Visi kartu drauge atliko mankštą, sportines užduotėles. Pasportavę obuoliukai nutarė pašokti. Po linksmybių visų laukė gardžios vaišės, pagamintos iš obuoliukų, už kurias dėkojo šauniems tėveliams!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems