Saulės diena

Gegužės 3 diena – Saulės diena. Lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ ikimokyklinio ugdymo grupėse „Boružėlės” ir „Gėlytės“ buvo ypatingai linksma, šviesu ir labai saulėta. Ikimokyklinukai šventė netradicinę šventę – „Saulės dieną“. Vaikai teigė, kad „Saulė – šviesos ir šilumos šaltinis“. Nuo pat ryto grupėje tvyrojo pakyli nuotaika, mirguliavo geltona spalva. Renginys „Saulės dienai“ paminėti vyko lauke, vaikai dainavo daineles, šoko ratelius, dėliojo saulutę iš konstruktorių, kamštelių, piešė kreidelėmis, tapė lauke ant maistinės plėvelės guašu. Vaikai džiaugėsi linksmomis pramogomis darželio kieme ir saulutės šiltais “bučinukais”. Saulutė pažadėjo vaikams  šiltą vasarėlę. Šventės pabaigoje visų laukė vaišės „Vaisinė saulutė“. Laikas kartu prabėgo labai greitai ir suteikė visiems neapsakomai daug teigiamų emocijų.