Rugsėjo pirmoji diena – „Žaidimų fiesta“

Šią gražią rugsėjo pirmąją dieną pasitikome kiek neįprastai, tačiau smagiai! Vaikai pramogavo kieme, savo aikštelėse. Juos aplankė, su jais išdykavo, žaidė, šoko vaikų pamėgti linksmieji personažai. Jie ne tik linksmino mažylius, bet ir  kiekvienam padovanojo po simbolinę dovanėlę –  ženkliuką su darželio logotipu. Visi buvo nusiteikę švęsti, nors kai kam ši dienelė ir pimoji darželyje, ir šalia nebuvo tėvelių, tačiau ir šypsenos, ir gera nuotaika neliko pamiršti.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems