Rieda ratai rateliukai

Kasmet Europoje rugsėjo 16–22 dienomis minima didžiausia tvaraus judumo kampanija pasaulyje – Europos judumo savaitė, kuria siekiama  atkreipti dėmesį į transporto keliamą žalą žmogaus sveikatai, gamtai ir visai aplinkai. Tai galimybė nors vieną dieną atsisakyti automobilio ir sumažinti oro taršą, triukšmą bei eismo intensyvumą.  2020 m. rugsėjo 22 d. prisijungėme prie respublikinės akcijos „Rieda ratai rateliukai“, kurią inicijavo Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija  (RIUKKPA). Du ryškiaspalviai pakalikai (Agnė ir Karolina) pasitiko ryte į darželį smagiai atriedančius vaikus su gražiausiai papuoštais  paspirtukais, dviratukais, vežimėliais… Vėliau  akcijos dalyviai pasiskirstė įvairiose užduočių stotelėse: „Kas greitesnis?“, „Kelio ženklai“, „Mašinėlių varžytuvės“, „Kojyčių mankšta“, „Apvažiuok kliūtis“  ir su pedagogių pagalba įveikė visas jiems skirtas užduotis! Mažieji darželio ugdytiniai konstravo mašinėles iš įvairių medžiagų grupėse, organizavo mašinėlių lenktynes, važiavo traukinukais, į lauką išsivežė įvairias virvutėmis traukiamas ratuotas priemones. Šia akcija siekėme atkreipti dėmesį į alternatyvias, ekologiškas transporto priemones, skatinti sveiką gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems