Respublikinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

2018 m. kovo 13 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pupų pėdas“ įvyko Respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-etapo festivalis, kurio iniciatoriai ir organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Šventė prasidėjo „Gėlyčių“ grupės ugdytinių šokiu, vėliau visus pasveikino trolė Popytė, kuri pakvietė dalyvius bendrai mankštai. Rungtynes pradėjo patys mažiausieji ir didžiausieji ugdytiniai, kurie parodė kaip svarbu rungtyniaujant bendradarbiavimas pagalba mažajam draugui.„Drugelių“, „Nykštukų“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai  buvo suskirstyti į keturias komandas: geltonųjų, žaliųjų, raudonųjų ir mėlynųjų.  Jie savo vikrumą, ištvermę, atkaklumą demonstravo penkiose estafetėse: „Bulių kautynės“, „Virtuvės šefo rungtis“, „Gyvatėlė“, „Autobusas“ ir „Čiuožki čiuožki čiuožki“, o juos palaikė šaunus sirgalių būrys! Šventės metu vyravo smagi nuotaika, ugdytiniai buvo apdovanoti diplomais ir sveikuoliškais javainiais.

DSC_5477 DSC_5615 DSC_5694 DSC_5797 DSC_5907 DSC_5890 DSC_5998