RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „KNYGA MOKO PRIIMTI“

Lapkričio 16 d. minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šią savaitę „Boružėlės“,„Ežiukų“ ir „Drugelių“, grupių vaikai dalyvavo respublikiniame projekte „Knyga moko priimti“. Jo tikslas – ugdyti  vaikų pakantumą kitiems ir supratimą, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, skaitant knygas ir atliekant kūrybinio pobūdžio veiklas. Susipažinome su tolerancijos sąvoka, analizavome tolerantiško ir netolerantiško elgesio pavyzdžius, žiūrėjome mokomuosius  filmukus. Organizavome kūrybinę veiklą pagal skaitytą Linos Žutautės knygelę „KAKĖ MAKĖ ir draugystės šluota“.  Aptarėme girdėtą pasakojimą ir patys vaikai bandė vienas kitam padedami surišti raganos šluotą, diskutavo, kūrė tolerancijos plakatą, kurį papuošė savo spalvotais delniukais.  Ugdytinių tėveliai skaitė knygutes namuose savo vaikams, o vaikai  pristatė jas savo grupės draugams.  Skaitymas ugdo asmenybę, vaikas tampa išmintingesnis, brandesnis, ugdosi įvairialypio mąstymo, raštingumo įgūdžiai. Knygos lavina mūsų kalbą ir plečia žodyną. Jos moko mus reikšti mintis ir suvokti, ką kalba ir rašo kiti.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems