Respublikinė gerosios patirties sklaidos konferencija „Atrask Šiaulių STEAM: erdvė kurti ir tyrinėti“

2022 m. birželio 10 d. Šiauliuose vyko respublikinė gerosios patirties sklaidos konferencija „Atrask Šiaulių STEAM: erdvė kurti ir tyrinėti“. Organizatoriai –  „STEAM darželis“ centrai – ikimokyklinio ugdymo įstaigos Šiaulių lopšeliai-darželiai „Berželis“, „Drugelis“, „Pasaka“, „Pupų pėdas“, „Žirniukas“. Plenarinio posėdžio metu buvo pristatytos minėtų darželių veiklos rezultatai, o patirties sklaida vyko  kūrybinėse dirbtuvėse. Mūsų įstaigą atstovavo ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Inga Ragėnė pristatydama veiklą „Žaidžiu detektyvus“. Svečiai pakviesti apsilankyti Šiaulių ikimokyklinio ugdymo įstaigų STEAM centruose. Konferencijos metu organizuotas ir edukacinių priemonių pristatymas. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė teigė, kad Šiauliai yra pavyzdys kitiems miestams plėtojant STEAM programą.

STEAM_konferencijos_programa

STEAM_lankstukas