Respublikinė gerosios patirties sklaidos konferencija „Atrask Šiaulių STEAM: erdvė kurti ir tyrinėti“

2022 m. birželio 10 d. Šiauliuose vyko respublikinė gerosios patirties sklaidos konferencija „Atrask Šiaulių STEAM: erdvė kurti ir tyrinėti“. Organizatoriai –  „STEAM darželis“ centrai – ikimokyklinio ugdymo įstaigos Šiaulių lopšeliai-darželiai „Berželis“, „Drugelis“, „Pasaka“, „Pupų pėdas“, „Žirniukas“. Plenarinio posėdžio metu buvo pristatytos minėtų darželių veiklos rezultatai, o patirties sklaida vyko  kūrybinėse dirbtuvėse. Mūsų įstaigą atstovavo ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Inga Ragėnė pristatydama veiklą „Žaidžiu detektyvus“. Svečiai pakviesti apsilankyti Šiaulių ikimokyklinio ugdymo įstaigų STEAM centruose. Konferencijos metu organizuotas ir edukacinių priemonių pristatymas. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė teigė, kad Šiauliai yra pavyzdys kitiems miestams plėtojant STEAM programą.

https://www.siauliai.lt/lt/news/view/siauliai-toliau-stiprina-steam-pozicijas-patirtimi-dalintasi-respublikineje-konferencijoje?fbclid=IwAR0U6VLAJrIOAraKYUVk3QQJ_0CrXxhKmMqLhff0EXeWCXFwOns01lD8EwU

STEAM_konferencijos_programa

STEAM_lankstukas

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems