Projektinė veikla ,,Didelis – mažas“ ,,Kačiukų“ grupėjė

Grupėje įsikūrė meškinų šeimyna. Didelis meškinas – tėtė, mažesnis – mama ir mažas meškutis – jų vaikas. Jie sėdėjo, valgė, miegojo ant atitinkamo dydžio daiktų. Vaikai klausėsi pasakos ,,Auksaplaukė“, patys dalyvavo jos sekime. Miške ,,augo“ dideli ir maži medžiai, nuo kurių krito dideli ir maži lapai. Juos ,,rinko“ didelis ir mažas ežiukai. Vaikai sportavo dideliais ir mažais kamuoliais, juos rūšiavo į atitinkamus krepšius. Net valgydami sakydavo: ,,Aš valgau dideliu šaukštu, valgau mažu šaukšteliu“. Vaikai rūšiavo ir kitus žaislus- didelius dėdami prie didelių, mažus prie mažų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems