Projektas „Metų laikai – mūsų draugai“

„Kiškučių“ ir „Gėlyčių“ grupės nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio iki 2022 m. gegužės mėnesio tarp grupių vykdė bendradarbiavimo projektą „Metų laikai – mūsų draugai“. Projektas vyko 3 etapais: ruduo , žiema  pavasaris. Gegužės 13 dieną vyko baigiamasis šio projekto renginys „Draugystė“, kurio metu abiejų grupių ugdytiniai atliko dainą-šokį  „Graži diena“, lindo pro „Draugystės“ vartus bei vieni kitiems, iš gamtoje randamų augalų, gamino „Draugystės“ apyrankes. Dar labiau visų draugystę sustiprino bendrų plakatų puošyba iš gamtinės medžiagos, na ir žinoma, bendras piknikas gryname ore. Tokios patyriminės veiklos lauke žavi ir įtraukia kiekvieną vaiką. Vaikai mokosi vieni iš kitų, geba susitarti ir bendradarbiauti, inicijuojama jų kūrybinė laisvė. Tikimės ir kitais mokslo metais bendrauti ir bendradarbiauti kituose bendruose projektuose.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems