Projektas „Metų laikai – mūsų draugai“

„Kiškučių“ ir „Gėlyčių“ grupės nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio iki 2022 m. gegužės mėnesio tarp grupių vykdė bendradarbiavimo projektą „Metų laikai – mūsų draugai“. Projektas vyko 3 etapais: ruduo , žiema  pavasaris. Gegužės 13 dieną vyko baigiamasis šio projekto renginys „Draugystė“, kurio metu abiejų grupių ugdytiniai atliko dainą-šokį  „Graži diena“, lindo pro „Draugystės“ vartus bei vieni kitiems, iš gamtoje randamų augalų, gamino „Draugystės“ apyrankes. Dar labiau visų draugystę sustiprino bendrų plakatų puošyba iš gamtinės medžiagos, na ir žinoma, bendras piknikas gryname ore. Tokios patyriminės veiklos lauke žavi ir įtraukia kiekvieną vaiką. Vaikai mokosi vieni iš kitų, geba susitarti ir bendradarbiauti, inicijuojama jų kūrybinė laisvė. Tikimės ir kitais mokslo metais bendrauti ir bendradarbiauti kituose bendruose projektuose.