Projektas „Kiškučių“ grupėje „Matematika ir ruduo“

Siekant formuoti ir plėtoti vaikų matematinius gebėjimus per asmeninę patirtį, „Kiškučių“ grupės vaikai su mokytojomis Dovile ir Zita lapkričio 6-10 dienomis grupėje vykdė projektą „Matematika ir ruduo“. Atskubėjęs rudenėlis dovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių. Tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena! Prisirinkę įvairiausių gamtinių medžiagų ikimokyklinukai mokėsi skaičiuoti, grupuoti, analizuoti, ieškoti sekos pavyzdžių. Šio projekto tikslas – formuoti matematinius vaizdinius, plėsti matematinių sąvokų žodyną. Ugdytiniai  per  įvairias veiklas įgijo asmeninės patirties, ugdėsi bendruomeniškumą, gebėjimą sieti matematiką su realiu pasauliu, įsivertinti, informuoti, bendrauti. Užsiėmimų metu vaikai įgyvendino įvairiausius sumanymus: čiupinėjo įvairių faktūrų medžių lapus, atliko įvairias „lapų matematikos“ užduotis. Vaikų smalsumas, noras veikti neišblėso, o atėjus savaitgaliui dauguma su tėveliais išbėgo į kiemą, parką, kur kūrė, skaičiavo bei visaip kitaip darė įvairius matematinius darbelius tiesiog iš čia pat rastos gamtinės medžiagos. Šiuo  projektu siekėme ne tik formuoti vaikų matematinius gebėjimus ir siekį atrasti ryšius realiame gyvenime, bet ir ugdyti bendruomeniškumą su ugdytinių šeimos nariais.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems