Projektas „Drugelių“ grupėjė „Sportuoju su skaičiais“

Lapkričio pirmomis savaitėmis „Drugelių“ grupės ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Marija ir Erika vykdė skaičiavimo ir matavimo ugdymo projektą „Sportuoju su skaičiais“. Projekto tikslas – skaičiavimo ir matavimo ugdymo pasiekimų srities tobulinimas susipažįstant su skaičiais iki 10, skaičiavimu, matavimu vykdant įvairias ugdomąsias veiklas. Vaikams labai patiko žaisti su netradicinėmis gamtinėmis medžiagomis (kankorėžiais, akmenukais, pagaliukais, kaštonais). Veiklų metu lavinosi ir smulkioji motorika, nes viską norėjosi paliesti, patyrinėti, dėlioti. Smagiai žaidė ir kitus mokomuosius – didaktinius žaidimus: gaudė skaičius žuvis, dėliojo įvairias dėliones. Ieškojo grupėje paslėptų skaičių.Ugdytiniai prisiminė ir įtvirtino geometrines figūras – apskritimas, kvadratas, trikampis bei susipažino su dar viena geometrine figūra – ovalu. Bandė  grupėje ieškoti panašių daiktų, palyginti, vaikai aktyviai dalinosi savo pastebėjimais, nuomonėmis.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems