Programos “Nuo paprasto iki sudėtingo. Keliauju su STEAM”  startas.

Lapkričio 8 d. lopšelyje-darželyje startavo programa. „Nuo paprasto iki sudėtingo. Keliauju su STEAM”.  Visą savaitę mus lankė ir STEAM veiklose dalyvavo „Eglutės“, „Dainelės“, „Rugiagėlės“, ,,Žiogelio“ ir ,,Voveraitės” darželių  mažieji smalsučiai. Auklėtojos Rita ir Simona supažindino juos  su emocijomis, jausmais. Pedagogės siekė, kad vaikai gebėtų atpažinti  emocijas  ir naudotų sąvokas: linksmas, laimingas, liūdnas, piktas, išsigandęs, nustebęs. Kūrė emocijų veidukus, naudodami sūrią, pačių pasigamintą tešlą, ir  įvairias gamtines medžiagas. Jaunųjų technikų centro mokytojas Tautvydas mokė vaikus pirmųjų programavimo elementų su Cubroid programavimo kubais . Šios  pirmosios  STEAM savaitės veiklos suteikė vaikams naujų patirčių, žinių  ir teigiamų emocijų.  Kitą savaitę vaikučių vėl laukia ne mažiau įdomios STEAM veiklos.