POPIERINIŲ LĖKTUVĖLIŲ SKRYDIS

Kasmet gegužės 26-ąją Jungtinėse Amerikos Valstijose švenčiama nacionalinė popierinių lėktuvėlių diena. Ją minint paprastai rengiami susibūrimai, per kuriuos dalyviai iš popieriaus lanksto lėktuvėlius ir leidžia juos į orą. Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“ pakvietė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti respublikiniame projekte „Popierinių lėktuvėlių diena“. Gegužės 26 d. vaikai  paleido savo popierinius lėktuvėlius į orą. Vieni juos gamino ir dekoravo namuose su tėveliais, kiti mokėsi lankstyti lėktuvėlius skirtingomis technikomis darželyje su auklėtojomis. Vaikai rungėsi įvairiose sportinėse rungtyse bandydami kuo toliau nuskraidinti savo lėktuvėlius, skaičiavo nuskridusį atstumą žingsneliais, bandė pataikyti lėktuvėlius į taikinius, žaidė lėktuvėlių mūšį ir atliko daug kitų įdomiausių rungčių.  Šiaulių lopšelio-darželio „Gluosnis“ suorganizavo „šauniausio piloto rytmetį“, kurio metu vaikai sužinojo, kad „pilotai“-tai lėktuvų „vairuotojai“ ir jie valdo lėktuvus. Pasvalio r. Vaškų gimnazijos Tetirvinų skyriaus ikimokyklinukai matavo savo sukurtų lėktuvėlių ilgį, plotį. Skraidino lėktuvėlius lauke prieš vėją ir pavėjui.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems