Pleneras „Aš augu Šiauliuose“

Rugsėjo 9 d. lopšelio-darželio kieme vyko pleneras  Aš augu Šiauliuose“- Šiaulių miesto gimtadieniui  paminėti. Vaikai kartu su auklėtojomis kreidelėmis piešė Šiaulių miesto simbolius, rašė gimtojo miesto pavadinimą. Auklėtojos mažiesiems Šiauliečiams pasakojo apie miesto kilmę, žymias jo vietas, apie garsius žmones gimusius Šiaulių mieste. Toks pleneras ne tik suteikia žinių, bet ir padeda kurti bendrystės, pasididžiavimo savo miestu jausmą ir auginti būsimus tikrus savo miesto patriotus.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems