Rugsėjo pirmoji – Mokslo ir žinių diena

Su šurmuliu ir džiugiomis emocijomis praėjo rugsėjo pirmoji diena!   Vaikai nešini gėlių puokštėmis, su jauduliu širdelėse, išsiilgę  draugų ir auklėtojų  rinkosi į grupes. Mažyliai grupėse kirpo, dekoravo širdeles, kurias nešė ir kabino galerijoje taip įsijungdami į akciją „Aš myliu darželį!“ Darželio kieme vaikučius sveikino keturi metų laikai, kvietė šokiui ir dainai. Auklėtojos paruošė jiems įvairių staigmenų ir dovanėlių. Ši graži vaikystės ir jaunystės šventė – įžanga į naujus mokslo metus. Tegul jie bus kupini kūrybinių idėjų, prasmingų darbų pedagogams, o vaikams – žinių, gerų emocijų, įdomių veiklų!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems