Patyriminė veikla lauke „Pavasaris žiedais pražydo“

 Pradžiugino pavasaris įvairiaspalviais gražiausiais žiedais. Vieną gražią saulėtą dieną “Kiškučių” grupės auklėtoja  Dovilė suorganizavo savo ugdytiniams Steam kūrybinę veiklą lauke “Pavasaris žiedais pražydo”. Veiklos tikslas skatino kūrybiškai ir per patirtis pažvelgti į aplinką. Visi džiaugėmės, kad praleistas laikas lauke stebint, tyrinėjant, renkant gėlytes ir kitus augalus buvo pilnas atradimų, bei leido pasidalinti kūrybinėmis idėjomis.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems