Paskutinę STEAM savaitę – „Detektyvų žaidimai“

Gruodžio 10, 13, 15, 16 dienomis l/d „Eglutė“, „Rugiagėlė“, „Dainelė“ ir „Žiogelis“ ugdytiniai „Pupų pėdo“ STEAM  kambaryje žaidė detektyvus. Veikloje naudojant planšetes vaikai susipažino su sąvokomis „kodas“, „atkoduoti“, o tyrinėjant su citrinos sultimis ir žvake susipažino su sąvokomis „šifras“, „iššifruoti“. „Detektyvai“ turėjo atkoduoti šešis kodus, po kuriais slėpėsi priemonės „slapto laiško“ rašymui. Pasukus galvą ir išbandžius praktiškai ištyrė ar su planšete, ar su žvake, ar su prožektoriumi  galima perskaityti laišką. Tyrinėjimo būdu išsiaiškino, kad atkoduoti, užkoduoti galima tik pasitelkiant išmaniąsias technologijas, o iššifruoti šriftą – pasitelkiant šilumą ir vaisių sultis, turinčias anglies molekulių.  Tema ypač aktuali šiai dienai, todėl susidomėję žvilgsniai ir atradimo džiaugsmas skatino vis daugiau aiškintis iškeltas problemas-hipotezes.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems