Paroda „Moliūgų fiesta“

Spalio 25 – lapkričio 5 dienomis lopšelyje-darželyje “Pupų pėdas”  buvo surengta, jau kasmetine tapusi, rudeninė moliūgų paroda „Moliūgėlių fiesta.” Parodos tikslas – skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą. Skaptuotus, įvairiai dekoruotus, spalvotus ir įvairiai išpuoštus moliūgus į parodėlę darželio skvere nešė ugdytinių tėveliai ir darželio darbuotojai. Šiais metais parodėlėje puikavosi net 76 moliūgėliai. Išsibarstę moliūgai labiausiai džiugino įstaigos ugdytinius. Visi norėjo įsiamžinti foto nuotraukose, noriai juos skaičiavo, lygino su draugo, grožėjosi jų švieselėmis, įvairiausiomis skaptuotomis formomis. Parodos organizatorės „Ežiukų“gr. pedagogės Loreta ir  Aldona  dėkoja visiems dalyvavusiems parodoje. Už aktyvumą bei kūrybiškumą.