Oras, saulė  ir vanduo – geriausi mūsų draugai!

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Pupų pėdas“ ugdytiniai priėmė  rugpjūčio mėnesio iššūkį ,,Oras, saulė  ir vanduo – geriausi mūsų draugai, bet…(Pagalba sau ir draugui).“. Vaikai kartu su auklėtojomis lankstė, konstravo laivelius panaudodami STEAM elementus, spalvino vandenį, diskutavo, kaip išgauti burbulus („jūros bangas“). Surengė laivelių lenktynes, kurias lydėjo emocingi vaikų palaikymo šūksniai. Vaikai džiugiai nusiteikę pūtė burbulus, stebėjo skrendančio burbulo kelią, džiaugėsi nusileidusiu burbulu ant delno, žolės. Visą saulėtą rytmetį ,,Nykštukų“, ,,Boružėlės“ ir ,,Kiškučių“ grupės vaikus lydėjo džiugios akimirkos, geros emocijos ir puiki nuotaika!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems