„Nykštukų“ grupės projektas „Vaivorykštė“

Projekto „Vaivorykštė“ tikslas sudaryti sąlygas gerinti ikimokyklinio amžiaus vaikų matematinių ir skaitymo bei rašymo  gebėjimų kokybę. Vykdydami projektą lavinome pažintinius ir kūrybinius gebėjimus. Įtvirtinome vaikų tiesioginį, atvirkštinį ir kiekybinį skaičiavimą iki septynių. Įtvirtinome geometrines formas ir spalvas. Mokėmės savaitės dienas,  logiškai mąstyti. Ugdėme kūrybinį mąstymą ir vaizduotę, savitarpio pagalbos jausmą, užuojautą, norą padėti vieni kitiems. Vaikai atviri naujiems dalykams, rodo norą įgyti žinių, smalsumą. Stengiasi, laikytis taisyklių įvairiose veiklose. Žaidimo užduočių metu aktyviai bendrauja su bendraamžiais ir suaugusiais. Naudoja išmoktas elementarias matematines sąvokas. Daugumai vaikų pavyko įsiminti informaciją, ją suvokti ir daryti išvadas, atlikti užduotis, užbaigiant tai, kas pradėta, iki galo. Pamatyti problemą ir rasti būdų, kaip ją išspręsti.