NUOTOLINIS ZOOM RENGINYS – PROJEKTAS PASAULINEI TOLERANCIJOS DIENAI PAMINĖTI  „LAIŠKAS DRAUGUI“

Lopšelio-darželio  „Boružėlės“ grupės ugdytiniai dalyvavo trumpalaikiame projekte ‚,Laiškas draugui“ kartu su lopšelio-darželio „Žiogelis“, „Saulučių“ grupės vaikais. Bendradarbiaujant kartu su tėveliais ir auklėtojomis piešė piešinius skirtus Tolerancijos dienai paminėti. Vaikai rašė, kopijavo, mokėsi eilėraščių ir dainelių, ruošė staigmenas vieni kitiems! Siuntė savo laiškus ir kuo šilčiausius žodžius su palinkėiimais savo naujiesiems draugams. Dalyviai jungėsi į susitikimą nuotoliniu būdu, per ,,Zoom” platformą. Prisiminė, kokie dalykai išskiria mus iš kitų, išsakė savo mintis, kokiems mums reikia būti, prisiminė mandagumo abėcėlę, ir  visi kartu įsitikino, kad tolerancijos galime mokytis visur ir visada. Pabaigai  padainavome bendrą dainą „Draugystė”. Būdami skirtingi, mes tampame ypatingi ir įdomūs. Šis susitikimas suteikė vaikams naujų potyrių ir džiaugsmingų akimirkų.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems