Nuotolinis (virtualus) Zoom renginys ,,Vaikystės pasakos“ su lopšeliu-darželiu ,,Coliukė“

Lapkričio 25 d. ,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis Monika ir Simona organizavo nuotolinį Zoom renginį  su lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ,,Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniais – ,,Vaikystės pasakos“. Vaikai klausėsi sekamų ir įgarsintų pasakų, kūrė personažus, ruošė savo pasirodymus. ,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai pasipuošę pasakų veikėjų karūnomis vaidino pasaką ,,Ropė“, o ,,Kodėlčiukų“ grupės vaikučiai  pristatė pasaką ,,Dangus griūva“. Draugystė su pasakomis suteikė vaikams galimybę labiau pasitikėti savimi, vaidinti, kurti siužetus. Renginio metu vaikai buvo susidomėję, siuntė vieni kitiems šilčiausius linkėjimus. Atsisveikindami palinkėjome vieni kitiems sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems