„Mainų programa. Draugystė+“

Lapkričio 21-30 dienomis „Ančiukų“ ir „Meškučių“ grupėse vyko bendras  grupių projektas „Mainų programa. Draugystė+“. Projekto tikslas – kasdien dalyvaujant bendrose veiklose mokytis pavyzdžio iš vyresnio ir suteikti pagalbą mažesniam. Lankantis pas kaimynus mokėmės tokių socialinių taisyklių pradmenų, kaip dalijimasis, bendradarbiavimas, vaidmenų priėmimas ir nesutarimų sprendimas. Žaisdami žaidimus „be konkurencijos“ vyresnieji mokėsi nusileisti, užleisti. Atliekant meninius darbelius poroje mokėsi tartis, palaukti savo eilės, atsižvelgti į kito nuomonę, siūlė ir bandė priimti kito pagalbą. Po veiklų ugdytiniai pastebimai tapo drąsesni, pasitikintys savimi ir savo jėgomis, gebantys ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.