Liepos mėnesio iššūkis: ,,Kai nesveikas maistas – reikalingas ir vaistas“

„Nykštukų“, „Boružėlės“ ir „Kiškučių“ grupės ugdytiniai kartu su savo pedagogėmis įgyvendino liepos mėnesio iššūkį  „Kai nesveikas maistas – reikalingas ir vaistas“. Vyriausieji šio projekto dalyviai,  „Nykštukų“ grupės ugdytiniai,  prisiminė maisto pasirinkimo  piramidę, atliko kūrybinį-meninį darbelį „Braškė“  ir skanavo braškes. „Boružėlių“ grupės ugdytiniai karštomis liepos mėnesio dienomis gaivinosi tyru vandeniu su citrina ir nepamiršo valgyti kuo daugiau vaisių ir uogų. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai atliko bendrą kūrybinį darbą, vartė reklaminius žurnalus, ieškojo nesveiko maisto produktų, juos kirpo, klijavo ir taip sukūrė  bendrą plakatą. Pristatydami savo darbą visi aptarėme, kas gali nutikti mūsų organizmui ir kokių vaistų prireiktų ištikus negalavimams. Pedagogės džiaugėsi, kad ugdytiniai veiklose diskutavo, išsakė savo pastebėjimus apie sveiką maistą, įgijo ir pagilino žinias apie įvairaus maisto naudą ir žalą mūsų organizmui.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems