Liepos mėnesio iššūkis: ,,Kai nesveikas maistas – reikalingas ir vaistas“

„Nykštukų“, „Boružėlės“ ir „Kiškučių“ grupės ugdytiniai kartu su savo pedagogėmis įgyvendino liepos mėnesio iššūkį  „Kai nesveikas maistas – reikalingas ir vaistas“. Vyriausieji šio projekto dalyviai,  „Nykštukų“ grupės ugdytiniai,  prisiminė maisto pasirinkimo  piramidę, atliko kūrybinį-meninį darbelį „Braškė“  ir skanavo braškes. „Boružėlių“ grupės ugdytiniai karštomis liepos mėnesio dienomis gaivinosi tyru vandeniu su citrina ir nepamiršo valgyti kuo daugiau vaisių ir uogų. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai atliko bendrą kūrybinį darbą, vartė reklaminius žurnalus, ieškojo nesveiko maisto produktų, juos kirpo, klijavo ir taip sukūrė  bendrą plakatą. Pristatydami savo darbą visi aptarėme, kas gali nutikti mūsų organizmui ir kokių vaistų prireiktų ištikus negalavimams. Pedagogės džiaugėsi, kad ugdytiniai veiklose diskutavo, išsakė savo pastebėjimus apie sveiką maistą, įgijo ir pagilino žinias apie įvairaus maisto naudą ir žalą mūsų organizmui.