Kviečiame dalyvauti virtualioje parodoje!

Visada smagu svajoti apie nežaistą žaidimą, neregėtą žaislą, neaplankytą miestą ar geriausią draugą. Pabandykime pasvajoti apie namą, kuriame labai norėtųsi gyventi ir jį pasigaminti. Paroda siekiama dalintis gerąja darbo patirtimi kaip integruojamos STEAM veiklos į vaikų ugdymo procesą. Manome, kad STEAM veiklų įtraukimas padės ugdyti kūrybinius, inžinerinius ir technologinius vaikų gebėjimus, stiprins jų kritinį ir kūrybinį mąstymą, sudarys sąlygas įgyti problemų sprendimo įgūdžius. Kviečiame dalyvauti parodoje ir kurti kartu su vaikais.

Mano svajonių namas nuostatai

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems