Kūrybinių darbų paroda ,,Grįžta čiulbuonėliai”

Pavasaris, dovanodamas visiems šiltus šypsnius, praskleisdamas pirmus gėlių žiedus, žadindamas visa, kas gyva, keliauja per žemę. Tai jis iš tolimųjų kraštų į gimtinę parvilioja paukščius. Kovo 13 – 24 dienomis, mokytojos Vidos iniciatyva, darželio galerijoje eksponuojama kūrybinių darbų paroda ,,Grįžta čiulbuonėliai“. Parodos tikslas – supažindinti vaikus su pavasarį parskrendančiais paukščiais ir aktyviai į kūrybinę veiklą įtraukti visą darželio bendruomenę,  skatinant ekologinį sąmoningumą, tuo dar ir dar kartą primenant visiems, kad gamtą reikia mylėti ir saugoti. Unikalūs, saviti, spalvingi kūrybiniai darbeliai džiugins kiekvieno, apsilankiusio parodoje, širdis. Kviečiame aplankyti parodėlę!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems