Kūrybinės dirbtuvės „Randu, žaidžiu, kuriu“

Grupės „Gėlytės“ vaikai kartu su auklėtoja Toma dalyvavo respublikinėse meninės ir žodinės raiškos, pažinimo kūrybinėse dirbtuvėse „Randu, žaidžiu, kuriu“. Dirbtuvių tikslas: ieškoti naujų, originalių kūrybinių idėjų vaikų pažintinių, kalbinių, meninių gebėjimų ugdymui. Auklėtoja su ugdytiniais savo veiklą pavadino „Stebuklingos šakelės“. Ištirpus sniegui darželio kieme vaikai rado labai gražių šakelių. Todėl nusprendė su jomis susipažinti iš arčiau. Apžiūrėjo, aptarė kokių tai medžių šakos. Klausėsi medžių ošimo, patys vaizdavo medžius. Vėliau dekoravo, dėliojo rasto daikto pirmąją raidę įvairiomis priemonėmis. Tėveliai su vaikais ieškojo lauke gražių ir nepaprastų šakų.  Radę tokią šaką atnešė  ją į grupę ir dažė, puošė  gėlėmis. Vaikams veiklos suteikė naujų žinių, nuostabių emocijų, įsimintinų akimirkų.

Informacija atnaujinta — 2021-04-07 | << ATGAL